Navigation


Калібратор монітора на прокат

Процедура калібрування монітора є необхідною в галузі професійної фотографії та графічного дизайну, і вона дозволяє добиватися точних результатів всіх про­це­сів обробки зображень.

Передача в оренду калібратора монітора — колориметра (аналог X-Rite i1Disp­lay 2), від­бува­ється пересиланням перевізником Нова Пошта, або без­по­се­ред­ньо з рук в руки в місті Львові.

Ви отримаєте фотоелектричний колориметр та де­та­льну друковану інструкцію щодо його вста­нов­лення та використання, яка дозволить застосувати ко­ло­ри­метр навіть початківцям. Інструкція містить вичерпну ін­фор­ма­цію про нала­штування монітора за допомогою ка­лі­бра­тора у всіх сучасних версіях Windows, Mac OS X та Linux. Калібратор працює з програмою dispcalGUI, яка дозволяє контролювати велику кількість параметрів калібрування та профілювання монітора, що є великим плюсом для досвідчених користувачів.

Надсилаємо колориметр по всій Україні Новою Поштою. Оплата послуги, а також внесення застави за пристрій (актуальні ціни) може здійснюватися на платіжну картку Приватбанку, або за допомогою Нової Пошти безпосередньо при отриманні пристрою (передбачена комісія). Вартість послуг пересилання оплачує замовник при отриманні і поверненні пристрою.

Використайте можливість отримати знижку 10% від вартості послуг. Подробиці в соціальних мережах vk.com та Facebook.

Детальніше процес калібрування мо­ні­то­рів, а також параметри, які при цьому точно контролюються та налаштовуються, описано у цій статті даного сайту.

Для замовників зі Львова також доступна послуга калібрування та профілювання монітора з виїздом спеціаліста.

Для отримання калібратора монітора на прокат, звертайтесь будь-яким зручним для Вас способом, всю необхідну для цього інформацію можна знайти на сторінці Контакти.