Navigation


Калібрування та профілювання проекторів

Проектори, як і монітори, відносяться до класу пристроїв, що випромінюють світло для ут­в­орен­ня кольору. Світло, яке випромінено про­ек­то­ром, фо­ку­су­ється на екрані і вже там утворює зображення.

Відбите таким чином світло може бути виміряне спектрофотометром, і по аналогії з моніторами, спеціальне програмне забезпечення на основі даних цих вимірювань, зможе відкаліб­рувати про­ек­тор та створити його колірний профіль, що дозволить бути впевненим в правильності отриманих за допо­могою проектора зображень.

Дана послуга можлива лише у випадку, якщо проектор застосовується з комп’ютером, на якому працює будь-яка сучасна операційна система (Windows, MacOS X, Linux). Операція калібрування проектора не може бути застосована при підключенні проектора до пристроїв, які не керуються настільною операційною системою (DVD та Blu-ray плеєри, ТБ-тюнери і т.п.).

При калібруванні та профілюванні проекторів використовується спеціальне положення сенсора спектро­фотометра, що дозволяє зручно вимірювати потрібні характеристики відбитого від екрану зображення.

Процес налаштування проектора складається з двох етапів: власне самого калібрування, та профілювання проектора. Дані операції повністю аналогічні процесу налаштування моніторів, і за детальнішою інформацією перейдіть до статті про калібрування моніторів.

Актуальні ціни на калібрування проекторів та моніторів завжди можна дізнатися через доступний за цим посиланням документ. При замовленні калібрування декількох моніторів чи проекторів надається суттєва знижка.

Використайте можливість отримати знижку 10% від вартості послуг. Подробиці в соціальних мережах vk.com та Facebook.

Для замовлення послуги калібрування проектора, звертайтесь будь-яким зручним для Вас способом, всю необхідну для цього інформацію можна знайти на сторінці Контакти.