Navigation


Створення колірних профілів принтера

Якісний цифровий друк сьогодні в значній мірі за­ле­жить від правильного використання систем уп­рав­лін­ня кольором, які є невід’ємною частиною про­фе­сій­них програм обробки зображень.

Успішна робота таких систем неможлива без ко­лір­них профілів конкретного принтера, на якому будуть дру­ку­ва­ти­ся фотографії. Використаня при друці ко­лір­них про­фі­лів принтера, дозволяє автоматично вра­ху­ва­ти де­сят­ки параметрів: від властивостей паперу та фарб до характеристик принтера. Саме тому, системи уп­рав­лін­ня кольором дозволяють от­ри­му­ва­ти відмінну якість при друці.

Пропонуємо послуги створення колірних профілів принтера за допомогою спектрофотометра, що доз­во­лить добиватися високої точності відтворення зоб­ра­жень.

Для створення колірного профіля принтера потрібно:

  1. Роздрукувати згідно інструкції спеціальну тестову шкалу
  2. Передати чи переслати шкалу нам (найкраще та найшвидше Новою Поштою)
  3. Отримати колірний профіль електронною поштою

Більш детально процес створення профілів принтера викладено в статті про опис процесу профілювання принтера.

Правильно застосувати отриманий профіль допоможе стаття про системи управління кольором цього сайту. Також, рекомендуємо, прочитати матеріал про екранну кольоропробу, яка дозволяє імітувати роздруки на екрані каліброваного монітора.

Актуальні ціни на створення профілів принтера доступні за цим посиланням.

Більше інформації про системи управління кольором та відповіді на поширені запитання можна знайти на цьому сайті в розділах Статті та ЧАПи.

Для замовлення послуги профілювання принтера, звертайтесь будь-яким зручним для Вас способом, всю необхідну для цього інформацію можна знайти на сторінці Контакти.