Navigation


Калібрування та профілювання монітора з виїздом по Львову

Процедура калібрування монітора є необхідною в галузі професійної фотографії та графічного дизайну, і вона дозволяє добиватися точних результатів всіх про­це­сів обробки зображень.

Пропонуємо послуги з тонкого налаштування Вашого монітора за допомогою спеціального вимірювального пристрою (спек­трофо­томет­ра) з виїздом до замовника по Львову.

Послуга включає такі процедури:

  1. Калібрування та колірне про­фі­лю­ван­ня мо­ні­тора чи проектора
  2. Проведення відповідних налаштувань опе­ра­цій­ної системи комп’ютера (всі сучасні Windows, Mac OS X та Linux)
  3. Консультування та рекомендації щодо ро­бо­ти з колірними профілями та сис­те­ма­ми уп­ра­вління кольором

Процедура триває 30 – 60 хвилин, під час якої спеціальне програмне забезпечення за допо­мо­гою розміщеного на екрані спектрофотометра робить всі необхідні налаштування дисплея та операційної системи комп’ютера. Детальніше процес калібрування мо­ні­то­рів, а також параметри, які при цьому точно контролюються та налаштовуються, описано у цій статті даного сайту.

Актуальні ціни на калібрування монітора завжди можна дізнатися через доступний за цим посиланням документ. При замовленні калібрування декількох моніторів надається суттєва знижка.

Використайте можливість отримати знижку 10% від вартості послуг. Подробиці в соціальних мережах vk.com та Facebook.

Всі хто бажає самостійно провести налаштування свого монітора, а також клієнти з інших міст, можуть взяти калібратор мо­ні­то­ра на прокат. Оренда калібратора монітора можлива з доставкою по всій Україні.

Для замовлення калібрування монітора, звертайтесь будь-яким зручним для Вас способом, всю необхідну для цього інформацію можна знайти на сторінці Контакти.